fbpx

Polub Nas na Facebooku! 

Godziny otwarcia

pon-pt: 9-20 / sob: 9-14

Ogrodowa 1 A,

Wola Mrokowska

ABC Pacjenta

Image

Dlaczego warto wybrać ORTO-VILLAGE

ORTO-VILLAGE to Klinika wyróżniająca się na tle innych... Dlaczego?

Oto kilka przykładów :

Ortodonta dostępny 4 dni w tygodniu - raczej rzadkość... W dodatku u nas przyjmuje tylko jedna Pani doktor ortodontka więc nie ma niebezpieczeństwa że pacjenta decydującego się na założenie aparatu u doktor Tierentiew w trakcie leczenia przejmie pod swoje skrzydła inny lekarz.

W naszym gabinecie każdy lekarz zajmuje się swoją dziedziną, co to oznacza? To oznacza, że na usunięcie zęba umawiamy do doświadczonego chirurga, dzieci do wykwalifikowanej w zakresie obsługi małych pacjentów Pani doktor a na leczenie kanałowe do endodonty.

Mamy najwyższej jakości sprzęt RTG - więc wszystkie zdjęcia jak i tomografię wykonujemy na miejscu, zamiast wystawiać skierowania do innych placówek. Przed rozpoczęciem leczenia - przygotowujemy dla pacjenta plan leczenia - będący również planem finansowym więc pacjent z góry wie jakie etapy będą po kolei wykonywane i jaki będzie ich koszt.

Nie pozostawiamy pacjenta bólowego bez pomocy! Jeśli nie jesteśmy w stanie przyjąć go w naszej Klinice - staramy się pomóc w znalezieniu miejsca w zaprzyjaźnionym gabinecie.

Zawsze dzień przed wizytą potwierdzamy telefonicznie umówione wizyty oraz ich godziny.
W dodatku przypominamy rodzicom o wizytach kontrolnych dzieci, które powinny się odbywać co pół roku, o higienizacji oraz kolejnych etapach leczenia.

Po każdym zabiegu chirurgicznym, założeniu aparatu, implantacji - nasz opiekun pacjenta kontaktuje się z pacjentem by dowiedzieć się jak czuje się po zabiegu i oferuje pomoc w razie potrzeby.

To tylko kilka przykładów ale jest ich znacznie więcej! Przekonaj się sam jak to jest być traktowanym priorytetowo. Zadzwoń i umów się na konsultację - 530 517 518.

Umów się na wizytę już dziś!

© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone. Ortovillage

Press enter to search