Polub Nas na Facebooku! 

Godziny otwarcia

pon-pt: 9-20 / sob: 9-14

Ogrodowa 1 A,

Wola Mrokowska

ABC Pacjenta

Image

PIERWSZA WIZYTA W ORTO-VILLAGE ... czyli poczuj się jak w domu

W naszej Klinice dbamy o samopoczucie pacjenta już od progu.

Na początek przywita Cię jedna z naszych uśmiechniętych rejestratorek i z przyjemnością zapozna Cię z rozkładem pomieszczeń, udogodnieniami oraz opowie o dokumentach, które należy wypełnić i dlaczego.

Na lekarza poczekasz w przytulnie urządzonej poczekalni, wśród zieleni kwiatów i specjalnie dobranych rozluźniających nut zapachowych - smakując naszą wyśmienitą kawę, herbatę lub schłodzoną wodę.

Możesz poczytać gazetę, książkę lub posłuchać muzyki ale nie potrwa to długo - ponieważ dbamy by pacjent wchodził do gabinetu zawsze o umówionej porze.

Lekarz przyjdzie do poczekalni by Cię powitać, przedstawić się i zaprosić do gabinetu - gdzie przedstawi również asystentkę uczestniczącą w wizycie.

Na początek zostaniesz zaproszony do biurka by porozmawiać o Twoich oczekiwaniach. W kolejnych etapach: lekarz dokona dokładnego przeglądu jamy ustnej oraz wykona zdjęcie pantomograficzne, które pomoże w precyzyjnej diagnostyce.

Każdy z naszych pacjentów kierowany jest na profesjonalną higienę jamy ustnej oraz indywidualny plan leczenia dzięki któremu pozna możliwe rezultaty leczenia oraz jego koszty.
Na jego podstawie umówimy kolejne wizyty o których zawsze dzień wcześniej, telefonicznie przypomni Ci jedna z naszych rejestratorek.

Po każdej wizycie zostaniesz odprowadzony do rejestracji przez lekarza, który poinformuje o tym kiedy powinna zostać wyznaczona kolejna wizyta i do którego specjalisty.

Jeśli masz pytania - pozostajemy do Twojej dyspozycji -
530 517 518 / 530 517 527

Umów się na wizytę już dziś!

© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone. Ortovillage

Press enter to search