Polub Nas na Facebooku! 

Godziny otwarcia

pon-pt: 9-20 / sob: 9-14

Ogrodowa 1 A,

Wola Mrokowska

Image

lek. stom. Magdalena Tierentiew – właściciel kliniki

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. W 2000r. odbyła staż podyplomowy. Członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Ukończyła prestiżową międzynarodową szkołę FACE. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach doskonaląc swoje umiejętności.

W Klinice zajmuje się leczeniem ortodontycznym zarówno dzieci jak i dorosłych w tym pacjentami z zaburzeniami stawów skroniowo-żuchwowych.

To perfekcjonistka w każdym calu, nie lubi kompromisów i drogi na skróty zwłaszcza w leczeniu.

Zawsze uważnie słucha pacjentów oraz skrupulatnie wszystko tłumaczy.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki dzieci. Lubi gry planszowe, a w szczególności „Wsiąść do pociągu”. Dobrze radzi sobie w kuchni, a jej specjalnością są wypieki o czym zaświadczy cała rodzina.

Paweł Tierentiew – właściciel kliniki

Absolwent  WSEiZ na kierunku Zarządzanie i Marketing (2001 r.) oraz SGH – studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie organizacjami ochrony zdrowia (2016 r.)

Dba by Klinika spełniała oczekiwania wymagających pacjentów, oczekujących najwyższego standardu leczenia połączonego z komfortem i miłą atmosferą. Do swoich obowiązków podchodzi bardzo odpowiedzialnie, dlatego też uczestniczy w szkoleniach związanych zarówno z zarządzaniem gabinetem, obsługą pacjenta jak i konferencjach stomatologicznych. Zawsze z przyjemnością prowadzi długie rozmowy z pacjentami.

Prywatnie pasjonat samochodów, głównie tych starych. Chętnie spędza czas z rodziną i znajomymi. Lubi słuchać Davida Garretta, a gdy pogoda dopisuje oddawać się pracom w ogrodzie. Uwielbia owoce morza i potrafi je przygotować na różne sposoby.

lek. dent. Wojciech Oleksy

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko – dentystycznym.

W naszej Klinice zajmuje się głównie leczeniem protetycznym oraz stomatologią estetyczną. 

Analizy estetycznej uczył się we Włoszech, pod okiem eksperta w tej dziedzinie – doktora Mauro Fradeaniego na cyklu szkoleń:  "Master Program on the esthetic and functional rehabilitation".

Stale uczestniczy w szkoleniach i sympozjach zarówno w Polsce jak i za granicą by dotrzymać tempa szybkiemu rozwojowi stomatologii .

Idealnie wpisuje się w filozofię Kliniki ze względu na rozumienie słuszności leczenia interdyscyplinarnego co oznacza, że podczas procesu leczenia protetycznego współpracuje z: dyplomowaną higienistką, ortodontą, technikiem dentystycznym, chirurgiem stomatologicznym, periodontologiem, stomatologiem zachowawczym a także  fizjoterapeutami i logopedami.

W swojej pracy korzysta z lup stomatologicznych oraz mikroskopu by leczenie było jak najbardziej dokładne.

Jest osobą uśmiechniętą i życzliwą co widać tuż po przekroczeniu progu gabinetu. Dzięki przyjaznej aparycji szybko zaskarbia sobie sympatię i zaufanie pacjentów.

Uwielbia muzykę, wytrawne wino i góry o każdej porze roku.

lek. dent. Michał Karpiński

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację odbył na oddziale Chirurgii Twarzowo – Szczękowej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Lekarz z kilkunastoletnim doświadczeniem w chirurgii stomatologicznej, implantologii i implanto-protetyce.  Uczestnik licznych szkoleń m.in. w USA, Izraelu i Holandii.  Ceniony przez pacjentów za profesjonalizm, delikatność i spokój z jakim pracuje.

Wolny czas z przyjemnością poświęca rodzinie. Uwielbia motoryzację, grę w tenisa ziemnego oraz grę na perkusji.

lek. dent. Magdalena Korczak - Karpińska

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej (2005 r.), gdzie również odbyła roczny staż podyplomowy.

Uczestniczka wielu kursów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz chirurgii w kraju i za granicą (Izrael).

W naszej klinice zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz endodoncją. Przyjmuje również małych pacjentów – jak sama mówi – bardzo lubi pracę z dziećmi, ponieważ daje jej ona mnóstwo satysfakcji.

Prywatnie szczęśliwa żona wybitnego chirurga – implantologa i mama dwójki maluchów. W wolnych chwilach lubi czytać książki i biegać, a ponad wszystko uwielbia spędzać czas ze swoimi dziećmi .

lek. dent. Aleksandra Bidas-Kulpa

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W naszej Klinice zajmuje się stomatologią dziecięcą, cały czas pogłębiając swoją wiedzę na szkoleniach z tego zakresu. Wiedząc jak wielkie potrafią być przed wizytą strachy małych pacjentów, szczególną uwagę przykłada do komfortowej i przyjaznej atmosfery w gabinecie a także do nawiązania relacji. Rodzice podkreślają, że w towarzystwie doktor Oli czas, który ich pociecha spędza na fotelu upływa niepostrzeżenie.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Czas wolny uwielbia spędzać na powietrzu, kocha prace w ogrodzie a także bliższe i dalsze podróże. Zaczytuje się w literaturze Erica-Emmanuela Schmitta. Docenia także dobre kino, szczególnie jeśli występuje Meryl Streep, Jack Nicholson czy Russel Crowe.

lek. dent. Aneta Chmielnicka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Lekarsko - Dentystycznym.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach oraz kongresach.

W naszej Klinice zajmuje się głównie endodoncją.

Jak wiadomo w leczeniu kanałowym najważniejsza jest dokładność i precyzja, dlatego gdy tego wymaga przypadek z wielką przyjemnością korzysta z pomocy mikroskopu przy zabiegu.

W kręgu  zainteresowań zawodowych Pani doktor -  znajduje się również ortodoncja, dlatego gdy tylko znajdzie na to czas stara się uczestniczyć w przyjęciach pacjentów ortodontycznych by podglądać pracę doktor Tierentiew i czerpać cenną wiedzę.

W wolnym czasie zdecydowanie stawia na aktywny odpoczynek jak spacer po górach z mężem choć niekiedy woli posiedzieć w fotelu z ulubioną książką. Jako mama małego szkraba jednak większość chwil poza pracą poświęca swojemu synkowi.

lek. dent. Katarzyna Kwaśnik

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2006-2011 r.).

Staż podyplomowy odbyła w  Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała nie tylko w kraju ale i za granicą mieszkając przez 2 lata w Glasgow w Wielkiej Brytanii (zarówno w Polsce jak i w UK uczestniczyła w wielu kursach i warsztatach).

Doktor Kwaśnik to lekarz posiadający ogromną empatię oraz umiejętność współpracy z pacjentami cierpiącymi na dentalfobię, pomaga jej w tym na pewno łagodne usposobienie i miła aparycja.

Jest osobą której zależy na ciągłym rozwoju, zdobywaniu nowych umiejętności dlatego też w swojej karierze pracowała również jako asystentka stomatologiczna co zaprocentowało świetną współpracą z asystą i organizacją pracy.

Dzięki znakomitej znajomości języka angielskiego jest w stanie porozumieć się z pacjentem obcojęzycznym także na gruncie medycznym.

Jej hobby to kitesurfing oraz podróże – choć brzmi to  niewiarygodnie w marcu 2017 roku wyruszyła w długą  podróż, którą zakończyła dopiero w grudniu 2018 roku (zwiedziła m.in. Azję Południowo-Wschodnią, Australię, Nową Zelandię oraz kilka wysp Oceanii).

lek. dent. Paweł Piotrowski

Ukończył Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum w Krakowie. W naszej Klinice zajmuje się stomatologią zachowawczą i estetyczną. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w kursach i konferencjach z tego zakresu. Jego pracę charakteryzuje wyjątkowa dokładność i precyzja. Pracuje w powiększeniu z wykorzystaniem lup stomatologicznych.

Jako że pochodzi z Krakowa – w wolnych chwilach lubi ,,wyjść na pole ‘’ by odpocząć lub pobiegać. Uwielbia podróże, zarówno bliższe jak i dalsze, zawsze w towarzystwie żony . Jego pasją jest piłka nożna oraz Saga Star Wars.

Karolina Wojtala – dyplomowana higienistka stomatologiczna, technik elektroradiologii

Absolwentka Studium Medycznego w Warszawie. Od 2007 roku zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych zabiegów higieny jamy ustnej oraz wybielania. W swojej pracy wykorzystuje również laser stomatologiczny. Potrafi wychwycić najmniejszą nieprawidłowość w stanie jamy ustnej pacjenta i w razie potrzeby, skierować go do właściwego lekarza. Mimo dużego stażu pracy i ogromnej wiedzy cały czas ją pogłębia uczestnicząc w licznych szkoleniach. Pacjenci doceniają jej profesjonalizm i dokładność dlatego z przyjemnością przychodzą na regularne wizyty.

Prywatnie „wspaniała mama” jak bez ogródek mówią jej dzieci. To im poświęca każdą wolną chwilę, czytając książki edukacyjne, bawiąc się i ucząc nowych rzeczy. Z pasją planuje rodzinne wyjazdy do atrakcyjnych dla dzieci miejsc dlatego mogłaby napisać już o nich przewodnik.

Monika Dudek – asystentka stomatologiczna, higienistka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Higiena Stomatologiczna.

W naszej klinice asystuje głównie przy: protetyce , stomatologii zachowawczej oraz dziecięcej.

Doświadczenie w pracy zdobywała pracując w Warszawskich gabinetach.

Dzięki temu, że sama jest mamą małego szkraba – znakomicie radzi sobie w kontaktach z młodymi pacjentami, za to otwartość, życzliwość i miły uśmiech pozwala na zaskarbienie sobie sympatii także całej reszty pacjentów odwiedzających klinikę.

Katarzyna Skowron – asystentka stomatologiczna

Absolwentka Studium medycznego w Warszawie na kierunku asystentka stomatologiczna. Kwalifikacje zawodowe potwierdziła zdanym egzaminem państwowym. W naszym gabinecie asystuje  głównie przy zabiegach z zakresu ortodoncji i stomatologii zachowawczej. Dba o komfort pacjentów ściśle współpracując z lekarzami naszej kliniki. Bardzo dokładna i sumienna co ogromnie cenią współpracujący z nią lekarze.

To wesoła, energiczna osoba o zaraźliwym uśmiechu co pozwala jej szybko nawiązać pozytywną relację z pacjentem w każdym wieku.

Prywatnie mama dwójki dzieci i szczęśliwa żona uwielbiająca spędzać czas rodzinnie. Dlatego najłatwiej spotkać ją w czasie rowerowej wycieczki lub w ogrodzie, jako że pasjonatem ogrodnictwa jest jej mąż. Lubi zwierzęta a szczególnie psy, więc w skład jej rodziny wchodzi prześliczna suczka rasy Cavalier– Debi.

Katarzyna Orłowska – manager kliniki

W naszej klinice dba o najwyższą jakoś obsługi pacjenta oraz organizację pracy. To osoba, która docenia moc detali i z przyjemnością pilnuje by każdy najmniejszy szczegół pomagał pacjentowi czuć się komfortowo i bezpiecznie. Dba by wszyscy pacjenci pozabiegowi otrzymali należne wsparcie i informacje. Wie jakie to ważne ponieważ sama kilka lat wcześniej przeprowadziła gruntowną metamorfozę swojego uśmiechu.

Wspiera działania rejestracyjne oraz służy pomocą w zakresie opieki nad pacjentem.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako Event Manager, dzięki temu każdego pacjenta traktuje indywidualnie a każdy przypadek jest priorytetowy. Uczestniczy w szkoleniach z zakresu "Doskonałej Obsługi Pacjenta" i marketingu.
Jest życzliwa i empatyczna, charakteryzuje się łatwością w nawiązywaniu kontaktu. Uśmiech nie znika z jej twarzy co słychać również podczas rozmowy telefonicznej.

Prywatnie szczęśliwa mama i żona – uwielbiająca spędzać aktywnie czas ze swoja rodzina jeżdżąc na wycieczki, spacerując lub odwiedzając najbliższych. Kiedy tylko znajdzie kilka minut podczas drzemki szkraba – chętnie sięga po książkę są to głównie kryminały lub thrillery psychologiczne.

Marzena Maliszewska – rejestratorka medyczna / opiekun pacjenta

W naszej Klinice zajmuje się bezpośrednią i telefoniczną obsługą pacjenta, w zakresie której posiada wieloletnie doświadczenie.

Uwielbia pomagać innym stąd z ogromną przyjemnością sprawuje opiekę nad pacjentami pozabiegowymi – troszcząc się o ich samopoczucie oraz je weryfikując, a także udzielając cennych rad i wskazówek.

Jest niezwykle otwartą i przyjaźnie nastawioną osobą o czym każdego dnia przekonują się podczas rozmowy – pacjenci oczekujący na wizytę.

To osoba, która towarzyszy i asystuje Pacjentowi w trakcie trwania całego procesu leczenia stomatologicznego, głównie z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, protetyki oraz ortodoncji. W ramach pomocy pacjentowi, udziela cennych porad, wskazówek, czuwa nad samopoczuciem pacjenta oraz planuje z nim kolejne wizyty w oparciu o instrukcje lekarza. Pozostaje do dyspozycji pacjenta aż do zakończenia leczenia. Jest również odpowiedzialna za prawidłowy przepływ informacji pomiędzy lekarzem a pacjentem.

Lubi czytać książki – głównie obyczajowe i spędzać czas na świeżym powietrzu kiedy tylko pozwala na to pogoda.

Prywatnie – mama uroczej ,,parki ‘’ której poświęca każdą wolną chwilę, poza tą zarezerwowaną tylko dla siebie.

© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone. Ortovillage

Press enter to search