Katarzyna Drotlef-Dziuła

PROTETYKA

Katrzyna Drtotlef-Dziuła to najwyższej jakości specjalista, ciagle się rozwijająca i doszkalająca, chociaż posiada już 15-letnie doświadczenie zawodowe. W swojej pracy jest bardzo dokładna, dlatego nie wyobraża sobie leczenia bez 𝗹𝘂𝗽 𝘀𝘁𝗼𝗺𝗮𝘁𝗼𝗹𝗼𝗴𝗶𝗰𝘇𝗻𝘆𝗰𝗵 i 𝗺𝗶𝗸𝗿𝗼𝘀𝗸𝗼𝗽𝘂. Co więcej, w codziennej pracy koncentruje się na kompleksowym leczeniu Pacjentów w oparciu o współpracę wielospecjalistyczną. 

Ukończyła studia lekarsko-dentystyczne na Akademii Medycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, następnie studia podyplomowe Prawo Medyczne i Bioetyka na Uniwersytecie Warszawskim. 

Jest osobą, która ciągle aktualizuje swoją wiedzę i bierze udział w licznych kursach i szkoleniach. Z ostatnich można wymienić: „Interdyscyplinarne planowanie leczenia w stomatologii” wykładowcy: prof. Małgorzata Pietruska, prof. Jan Pietruski, dr. n. med Anna Bednarczyk, dr. n. med. Emilia Waszkiewicz, „Bezklamrowe ruchome uzupełnienia protetyczne” prowadzący dr n. med. Paweł Witek czy „Odbudowy protetyczne na implantach. Stopień 1 i 2” prowadzący prof. Jan Pietruski.

Dr Drotlef to prawdziwy wulkan energii, a po pracy uwielbia spędzać aktywnie czas z rodziną: czy to w ramach wypraw w góry (możemy zdradzić, że kocha Bieszczady), podczas wycieczek rowerowych, na siłowni, grając w squasha czy jeżdżąc na nartach.