MAGDALENA TIERENTIEW

WŁAŚCICIEL KLINIKI

ortodoncja, protetyka, implantoprotetyka, planowanie leczenia – konsultacje ogólne

Dr Magdalena Tierentiew jest założycielką i współwłaścicielką kliniki ORTOVILLAGE. Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku w 2000 roku, zdobywając tytuł lekarza dentysty.

Dr Magdalena jest pasjonatką ortodoncji i jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Ukończyła również prestiżową międzynarodową szkołę FACE. W naszej klinice zajmuje się leczeniem ortodontycznym zarówno dzieci, jak i dorosłych, w tym Pacjentami z zaburzeniami stawów skroniowo-żuchwowych. Wykorzystuje między innymi leczenie niewidocznymi aparatami nakładkowymi.

Dr Tierentiew poszerzyła również swoje kompetencje zawodowe o protetykę i implantoprotetykę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach naukowych.

W pracy dr Magda kładzie nacisk na komunikację z Pacjentem, uważając ją za klucz do sukcesu. Przed rozpoczęciem leczenia przeprowadza dokładny wywiad medyczny, bada indywidualne oczekiwania i możliwości leczonej osoby. Stara się również, aby Pacjent czuł się swobodnie i bezpiecznie w gabinecie. Dr Tierentiew czerpie największą satysfakcję i motywację z przekonania, że pomaga Pacjentom uzyskać zdrowy i piękny uśmiech, co przekłada się na radość i pewność siebie.

Poza pracą, dr Magda jest matką trójki dzieci oraz pasjonatką gier planszowych, zwłaszcza „Wsiąść do pociągu”. Doskonale radzi sobie również w kuchni, jej wypieki są prawdziwym rarytasem dla całej rodziny.

Stowarzyszenia i instytucje, do których należy nasz ekspert

Zobacz certyfikaty naszego eksperta

ZABIEGI WYKONYWANE RPRZEZ SPECJALISTĘ

ortodoncja

protetyka

implantoprotetyka

konsultacje ogólne

planowanie leczenia