Michał Karpiński

implanTOLOGIA, chirurgia stomatologiczna

Michał Karpiński ukończył Akademię Medyczną w Warszawie, a swoją specjalizację zdobył na warszawskim oddziale Chirurgii Twarzowo-Szczękowej Wojskowego Instytutu Medycznego. Chirurgia jest jego pasją, która jednocześnie pozwala mu spełnić zawodowe aspiracje.

Dr Karpiński jest certyfikowanym implantologiem i zdobywał swoją wiedzę na międzynarodowych szkoleniach, takich jak „Advanced Implant & Esthetic Dentistry” w Los Angeles (2012).

W 2013 roku dr Michał uczestniczył w kursie „Theoretical and Practical Aspects of Advanced Implantology and Prosthodontics” w Izraelu. W 2020 roku miał okazję rozwijać swoje umiejętności zawodowe w kraju, ukończając szkolenie „Chirurgia Plastyczna Tkanek Miękkich – Pokrywanie Recesji Zębów” w Bełchatowie.

Mimo powagi swojej profesji, dr Michał jest delikatny i pełen profesjonalizmu, a zabiegi wykonywane przez niego często są najweselszym czasem spędzonym w gabinecie dentystycznym.

Nasz ekspert czerpie największą przyjemność z czasu spędzanego z rodziną. Jako mężczyzna z krwi i kości, nie ogranicza się tylko do jednej pasji życiowej. Gdy ma wolną chwilę, oddaje się grze na perkusji, pasji do motoryzacji oraz gry w tenisa, ponieważ wie, że sport to zdrowie!

Stowarzyszenia i instytucje, do których należy nasz ekspert

Zobacz certyfikaty naszego eksperta

ZABIEGI WYKONYWANE RPRZEZ SPECJALISTĘ

chirurgia stomatologiczna

implanty zębów