fbpx

Polub Nas na Facebooku! 

Godziny otwarcia

pon-pt: 9-20 / sob: 9-14

Ogrodowa 1 A,

Wola Mrokowska

Cennik usług

W klinice Orto-Village oferujemy bardzo szeroki zakres usług, więc by zadbać o Państwa komfort przedstawiamy ich przykładowe ceny. Przed przystąpieniem do leczenia przeprowadzamy dokładne badanie oraz pełną diagnostykę i na tej podstawie omawiamy jego zakres. Poznając Państwa oczekiwania przygotowujemy dokładny plan leczenia wraz z planem inwestycji finansowej. Naszym celem jest osiągnięcie najwyższej jakości i estetyki dlatego stosujemy nowoczesne ale sprawdzone metody, trwałe i estetyczne materiały oraz współpracujemy z renomowanymi laboratoriami protetycznymi.

KONSULTACJA LEKARSKA

Konsultacja medyczna to wizyta na której lekarz poznaje oczekiwania pacjenta, przeprowadza badanie oraz przedstawia wstępny plan leczenia. Jeżeli potrzebne będzie zdjęcie rentgenowskie możesz wykonać je na miejscu.

Usługa

Cena

Ortodontyczna

150 zł

Protetyczna

150 zł

Ogólnostomatologiczna

150 zł  

Implantologiczna

150 zł

ORTODONCJA

Aparaty ortodontyczne nie są już wstydliwym problemem ale nowym modnym sposobem na wyrażanie siebie przy jednoczesnej poprawie uśmiechu. Kolorowe gumki, dla odważnych, lub dyskretne aparaty kosmetyczne. Dysponujemy szeroką ofertą aparatów z którą możesz zapoznać się już podczas wizyty konsultacyjnej.

Usługa

Cena

Aparat stały metalowy 1 łuk

od 1800 zł

Aparat stały kosmetyczny 1 łuk

od 2500 zł

Aparat stały samoligaturujący 1 łuk

od 2500 zł

Aparat ruchomy

od 600 zł

Leczenie nakładkowe

od 8000 zł

IMPLANTOLOGIA

Leczenie implantologiczne składa się z dwóch głównych etapów leczenia, osadzenia implantu a następnie wykonania na nim odbudowy protetycznej. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, wszczepienie jednego implantu trwa około 25-30 minut. W naszej klinice implantacja poprzedzona jest dokładną diagnostyką. Potrzebne do niej zdjęcie CBCT (3D) wykonasz na miejscu.

Usługa

Cena

Wszczepienie implantu

od 2850 zł

Korona na implancie

od 2950 zł

Korona tymczasowa na implancie

od 2000 zł

PROTETYKA

Dzisiejsze rozwiązania protetyczne pomagają nam nie tylko uzupełnić braki zębowe ale także poprawiać estetykę naszych zębów. Jeśli są one zniszczone lub przebarwione najlepszym rozwiązaniem mogą okazać się licówki lub korony.

Usługa

Cena

Proteza akrylowa

od 1500 zł

Proteza szkieletowa

od 2500 zł

Licówka ceramiczna                         

od 2100 zł

Korona pełnoceramiczna

od 2100 zł

CHIRURGIA

Najczęściej wykonywanymi zabiegami w chirurgii stomatologicznej są z całą pewnością ekstrakcje, w tym również ósemek. Nasi chirurdzy wykonują również bardziej skomplikowane zabiegi w tym odbudowę kości umożliwiającą implantację u pacjentów którzy od wielu lat posiadają braki zębowe.

Usługa

Cena

Ekstrakcja zęba

od 250 zł

Ekstrakcja zęba zatrzymanego

od 500 zł  

Regeneracja kości                           

od 2000 zł

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Stomatologia zachowawcza to nic innego jak usuwanie próchnicy i odbudowywanie zniszczonych przez nią tkanek zęba materiałami kompozytowymi nazywanymi potocznie ,,plombami ‘’. W Orto- Village wykorzystujemy wyłącznie „plomby” które są bardzo trwałe i estetyczne. Dla zwiększenia komfortu pacjenta stosujemy również znieczulenie komputerowe oraz podtlenek azotu czyli tzw. gaz rozweselający.

Usługa

Cena

Wypełnienie kompozytowe

od 230 zł

Znieczulenie komputerowe         

50 zł  

LECZENIE DZIECI

Pierwszą wizytą dziecka powinna być tzw. wizyta adaptacyjna na której „ciocia” doktor zapoznaje małego pacjenta z gabinetem, robi wstępny przegląd i planuje leczenie. Klinika Orto-Village wyposażona jest w znieczulenie komputerowe oraz gaz rozweselający by maksymalnie zwiększyć komfort i oszczędzić strachu przed igłą leczonemu dziecku.

Usługa

Cena

Wizyta adaptacyjna

100 zł

Wypełnienie kolorowe zębów mlecznych

od 180 zł  

Gaz rozweselający 1h                          

od 150 zł         

ENDODONCJA

Gdy ząb ulega dużemu zniszczeniu a bakterie docierają do wnętrza korzenia konieczne jest leczenie kanałowe. W naszej Klinice leczenie takie dzięki wykorzystaniu mikroskopu stomatologicznego odbywa się w powiększeniu co zdecydowanie zwiększa jego precyzję i bezpieczeństwo.

Usługa

Cena

Leczenie zęba 1-kanałowego

od 650 zł

Użycie przy zabiegu mikroskopu         

bezpłatne    

PROFILAKTYKA I HIGIENA

Zabieg kompleksowej, profesjonalnej higienizacji dedykowany jest wszystkim pacjentom, przynajmniej raz na pół roku. Szczególnie powinny o nim pamiętać osoby z chorobami dziąseł, paradontozą, uzupełnieniami protetycznymi i implantami.

Usługa

Cena

Scaling

200 zł

Fluoryzacja

100 zł  

Pakiet: scaling, piaskowanie, fluoryzacja,
profesjonalny instruktaż higieny                         

350 zł                  

WYBIELANIE

W naszej Klinice stosujemy dwie metody wybielania: nakładkowe i laserowe. Metoda dobierana jest indywidualnie podczas konsultacji u dyplomowanej higienistki z wieloletnim doświadczeniem.

Usługa

Cena

Wybielanie nakładkowe

1200 zł

Wybielanie laserowe                           

1000 zł          

ZDJĘCIA RENTGENOWSKIE RTG

Zdjęcie rtg to jeden z elementów diagnostyki. Pokazuje ono lekarzowi często stany zapalne których nie widać „gołym okiem”. Nasza klinika dysponuje nowoczesnym sprzętem umożliwiającym wykonanie precyzyjnych zdjęć przy minimalnej dawce promieniowania.

Usługa

Cena

Pantomogram

100 zł

Cefalometria

100 zł  

CBCT Szczęki lub żuchwy                             

200 zł         

© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone. Ortovillage

Press enter to search