fbpx
średnia ocena
4.7 / 5

Efekty leczenia

Przekonaj się, jak spektakularne efekty możemy osiągnąć. Aby porównać zdjęcie przed leczeniem i efekt końcowy – złap suwak, który znajduje się na środku zdjęcia i przesuń go w prawo lub w lewo.

Pan Robert

W toku konsultacji i przeprowadzonej diagnostyki zdiagnozowaliśmy u Pana Roberta przewlekłe zapalenie prawej części zatoki szczękowej oraz wykryliśmy torbiel. Z powodu zaawansowania schorzenia, leczenie zębów górnego łuku nie było możliwe, co tworzyło konieczność ich ekstrakcji. Usunęliśmy je razem ze wspomnianą torbielą, powstały ubytek zaś natychmiast uzupełniliśmy tymczasową protezą mocowaną do 6 wszczepionych implantów. Uzębienie dolnego łuku zostało odbudowane przy pomocy pracy kombinowanej, czyli protezy szkieletowej i kilku koron protetycznych.

Before After

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

Pani Klaudia

Problem Pani Klaudii stanowiła wada zgryzu, która pogarszała funkcjonalność jamy ustnej oraz znacznie wpływała na kształt zębów. Po rozważeniu wszystkich możliwości, wraz z Pacjentką podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu leczenia ortodontycznego wykorzystującego aparaty stałe mocowane do obu łuków zębowych. Terapia przyniosła znakomite efekty, które przyniosły Pani Klaudii pełne zadowolenie.

Before After

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

Pani Sabina

Pani Sabina zgłosiła się do naszej kliniki z bólem zęba. Po przeprowadzeniu rzetelnych badań diagnostycznych oraz pełnej higienizacji, podjęliśmy wspólnie z Pacjentką decyzję o dalszym leczeniu. Pani Sabina borykała się z tzw. uśmiechem dziąsłowym, dlatego w celu przywrócenia właściwych proporcji pomiędzy jej uzębieniem, a linią dziąsłem, wykonaliśmy zabieg gingiwoplatyki. Polega on na chirurgicznym usunięciu nadmiernych fragmentów dziąseł, co pozwala przywrócić właściwą symetrię uśmiechu. Zabieg przebiega komfortowo, ponieważ odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Aby nadać nowy wymiar uśmiechu Pani Sabina, wzmocnić zęby i pozbyć się drobnych mankamentów, zaproponowaliśmy założenie koron protetycznych i licówek. Dzięki tym działaniom Pacjentka pozbyła się dyskomfortu w jamie ustnej i spełniła swoje marzenie o pięknym i zdrowym uśmiechu.

Before After Pani Sabina - PrzedPani Sabina - Po

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

Pani Krystyna

Pani Krystyna marzyła o poprawie estetyki swojego uśmiechu. Na drodze do jego realizacji stanęły braki zębowe oraz uszkodzenia na powierzchni szkliwa. Po konsultacji oraz wykonaniu pełnej diagnostyki wspólnie z Pacjentką zdecydowaliśmy o podjęciu leczenia implantoprotetycznego. Zanim przystąpiliśmy do jego realizacji, konieczne było przeprowadzenie pełnej higienizacji zębów. Następnie w miejsce braków zębowych, wszczepiliśmy implanty, na podbudowie których zamocowaliśmy odpowiednie rekonstrukcje protetyczne tj. most protetyczny oraz korony w górnym i dolnym łuku zębowym. Efekty leczenia przerosły oczekiwania Pani Krystyny, która opuściła gabinet z pięknym uśmiechem i doskonałym samopoczuciem.

Before After Pani Krystyna - PrzedPani Krystyna - Po

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

Pani Renata

Pani Renata zgłosiła się do nas na konsultację ortodontyczną z problemem zwężenia obuszczękowego oraz stoczenia zębów w górnym łuku. Po przeprowadzeniu pełnej diagnostyki oraz wykonaniu higienizacji zębów, zaproponowaliśmy Pacjentce leczenie zaawansowanym aparatem kosmetycznym.Terapia zakończyła się pełnym sukcesem! Pani Renata odzyskała funkcjonalność w jamie ustnej oraz idealną symetrię uśmiechu.

Before After pani Renata - orto - przedpani Renata - orto - po

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

Paulina

Pani Paulina zapisała się do naszej kliniki na konsultację, ponieważ od dzieciństwa borykała się z poważnymi wadami ortodontycznymi. Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu z Pacjentką, okazało się, że od 3 roku życia nosiła ruchome aparaty nazębne jednak terapia nie przyniosła spodziewanych efektów. Po wykonaniu dokładnych badań diagnostycznych stwierdzono następujące dysfunkcje w jamie ustnej: zwężenie szczęki, zgryz prosty oraz niedobór miejsca w odcinku przednim łuku górnego. W tej sytuacji podjęto decyzję o korekcie zgryzu przy pomocy stałego aparatu nazębnego Legend. Wybór tej metody okazał się trafny. Pani Paulina nie tylko odzyskała pełną sprawność w jamie ustnej, ale również piękny symetryczny uśmiech, który od dawna był jej wielkim marzeniem.

Before After Paulina (Marcelina) - PrzedPaulina (Marcelina) - PO

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

Pani Bożena

Pani Bożena zgłosiła się do nas w trakcie leczenia ortodontycznego. Po wykonaniu kompleksowych badań diagnostycznych oraz przeprowadzeniu pełnego pakietu higienizacyjnego, podjęlismy wspólnie z Pacjentka decyzję o dalszym postępowaniu. Po zakończeniu terapii ortodontycznej przez doktor Terentiew, konieczne było wdrożenie leczenia zachowawczego, endodontyczngo oraz chirurgicznego. Aby przywrócić naturalne piękno uśmiechu, zastosowaliśmy estetyczne korony i licówki. Pani Bożena dzięki realizacji kompleksowego planu leczenia odzyskała pełną funkcjonalność w jamie ustnej i wymarzony wygląd uśmiechu, który nadał całej twarzy blasku i świeżości. 

Before After Pani Bożena - PrzedPani Bożena - Po

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

Pani Izabela

Uzębienie Pani Izabeli cieszyło się co prawda dobrym zdrowiem, jednak jego estetykę obniżał niesymetryczny kształt oraz kolor. Po wysłuchaniu oczekiwań Pacjentki uznaliśmy, że skutecznym sposobem poprawy wizualnych mankamentów zębów będzie założenie obudowy Flow Injection. Znakomicie poprawiły one ich wygląd, a ze względu na brak konieczności szlifowania zabieg był małoinwazyjny i komfortowy. Dzisiaj Pani Izabela cieszy się pięknym uśmiechem, którym zachwyca swych rozmówców!

Before After

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

Pani Monika

Pani Monika już w dzieciństwie borykała się z wadą zgryzu, która była leczona ruchomym aparatem ortodontycznym. Jednakże terapia nie przyniosła oczekiwanych efektów, gdyż Pacjentka zaczęła odczuwać ból zębów podczas nagryzania oraz nieprzyjemne uczucie rozpierania i dlatego zgłosiła się do naszej kliniki. Po przeprowadzeniu precyzyjnej diagnostyki podjęliśmy decyzję o zastosowaniu szynoterapii. Zwieńczeniem leczenia była odbudowa uszkodzonych zębów dzięki nowoczesnym wypełnieniom Flow Injection. Aby zapewnić Pacjentce odpowiedni komfort psychiczny, wykonaliśmy specjalną wizualizację ostatecznych rezultatów postępowania poprzez stworzenie wax-up’u, czyli specjalnej woskowej nakładki imitującej docelowe uzębienie. Dzięki temu Pani Monika z góry znała efekty naszych starań, a teraz dysponuje pięknym uśmiechem, którym obdarza swoich bliskich!

Before After

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

Pani Monika

Pacjentka zgłosiła się do naszej Kliniki w celu poprawienia estetyki swojego uśmiechu. Wykonano odbudowy kompozytowe w odcinkach bocznych zarówno na górze, jak i na dole. Na zębach przednich na górze i na dole wykonano odbudowy ceramiczne. Przed wykonaniem pracy odbyło się przygotowanie stomatologiczne, chirurgiczne oraz higienizacyjne. Cała praca powstała w uzgodnieniu z pacjentką, w oparciu o plan leczenia.

Before After

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

Pani Lidia

Pani Lidia zgłosiła się do naszej Kliniki zarówno ze względów zdrowotnych, jak i estetycznych. Zastosowano szynoterapię i leczenie ortodontyczne. Uzupełniono braki zębowe implantami. Wykonano odbudowy kompozytowe w zębach, które tego wymagały. Zastosowano odbudowy ceramiczne na przednich zębach po indywidualnym doborze koloru. Przed wykonaniem pracy odbyło się przygotowanie stomatologiczne, chirurgiczne oraz higienizacyjne. Cała praca powstała w uzgodnieniu z pacjentką, w oparciu o plan leczenia.

Before After

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

 

Pani Julia

Zębodoły Pani Julii borykały się ze zbyt małą ilością miejsca, przez co uzębienie wyrastało pod nieodpowiednim kątem, obniżając tym samym własną estetykę. W ramach przygotowania do terapii wykonaliśmy dokładną higienizację zębów oraz diagnostykę jamy ustnej, pozwalającą na dobór optymalnego rozwiązania. Okazał się nim stały aparat ortodontyczny rozbudowujący łuk zębowy. Dzięki niemu uśmiech Pani Julii odzyskał piękny wygląd, a sama Pacjentka była niezwykle zadowolona z efektów leczenia!
Before After

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

Pan Adam

Pan Adam cierpiał z powodu bruksizmu, czyli mimowolnego zgrzytania zębami podczas snu. Podczas konsultacji przeprowadziliśmy konieczne badania diagnostyczne, które pozwoliły nam na skuteczne określenie problemu, wraz z jego rozwiązaniem. Jest nim zastosowanie specjalnej szyny nakładanej przez Pacjenta na noc, dzięki czemu uzębienie jest chronione przed groźnym ścieraniem.
Before After

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

Marcelina

Marcelina nie była zadowolona z wyglądu swojego uśmiechu z powodu wady zgryzu, która dodatkowo utrudniała jej szczotkowanie zębów. Podczas konsultacji zapoznaliśmy się z problemem naszej Pacjentki i dobraliśmy skuteczne rozwiązanie, zapewniające zachwycające rezultaty – stały aparat ortodontyczny. Efektywnie skorygował on zgryz Marceliny, a jej uzębienie wyróżnia się teraz wspaniałą estetyką!
Before After

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

Pani Jadwiga

Pacjentka pojawiła się u nas wadą zgryzu, której wcześniej nie udało się skorygować oraz krótkimi siekaczami górnymi.

Głównym celem było: wydłużenie zębów – pacjentka do końca nie wierzyła, że jest to marzenie do zrealizowania. Przeprowadzono pełną diagnostykę, rejestrację łukiem twarzowym i analizę w artykulatorze. Zaplanowano ekstrakcję górnej ósemki, deprogramację przy użyciu deprogramatora Koisa oraz zastosowano licówki w odcinku przednim w łuku górnym. W przypadku zęba 22 zdecydowano się na koronę.

Before After

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

Pan Krzysztof

Pan Krzysztof borykał się z problemem bezzębia, który znacząco pogarszał jakość jego codziennego funkcjonowania oraz odbierał radość ze spożywania ulubionych potraw. Po wykonaniu precyzyjnej diagnostyki i analizie potrzeb Pacjenta podjęliśmy decyzję o zastosowaniu protezy wykorzystującej implanty. Estetyczna rekonstrukcja została zamocowana na specjalnych lokatorach, które zapewniają jej znakomitą stabilizację. Funkcjonalność jamy ustnej została przywrócona, zaś Pan Krzysztof był bardzo zadowolony z rezultatów pracy.
Before After

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

Wiktoria

Wiktoria trafiła do naszej kliniki w celu leczenia skomplikowanej wady ortodontycznej, jaką jest zgryz otwarty. Schorzenie znacząco utrudniało Pacjentce spożywanie posiłków oraz przeprowadzanie codziennej higieny. Terapię rozpoczęliśmy od dokładnej konsultacji „Laboratorium Mowy”, przeprowadzanej przez zespół znakomitych logopedów, a także wykonania precyzyjnej diagnostyki składającej się m.in. z cefalometrycznych zdjęć RTG. Do rozwiązania problemu zastosowaliśmy zaawansowany stały aparat ortodontyczny, zaś współpraca ortodonty, wspomnianych logopedów oraz fizjoterapeuty przyniosła wspaniałe rezultaty, co pozwala Wiktorii obdarzać najbliższe otoczenie pięknym uśmiechem!
Karolina-przed-po-2

 

Pan Kamil

Estetyka uzębienia Pana Kamila była obniżana przez wadę zgryzu, co wpływało na jego komfort psychiczny. Pacjent zgłosił się do naszej kliniki, a podczas konsultacji wraz z nim podjęliśmy decyzję o zastosowaniu zaawansowanego aparatu kosmetycznego. Oprócz tego konieczne było przeprowadzenie zabiegu ekstrakcji ósemek, które niewłaściwie się wyrzynały i utrudniały Panu Kamilowi codzienne funkcjonowanie. Zakończona terapia przyniosła wspaniałe efekty, a nasz Pacjent wreszcie dysponuje wymarzonym uśmiechem!

Before After

przesuń suwak by zobaczyć metamorfozę

 

 


  Zapisz się na konsultację

  Oceń treść
  Średnia ocena: 5 (na 1 głosy)
  Focus-Promedi-piktogram-liczniki-implanty
  0
  wszczepionych mplantów
  dentysta
  0
  założonych apartów na zęby
  Focus-Promedi-piktogram-liczniki-zadowolonych-Pacjentow
  0
  wyleczonych pacjentów
  Focus-Promedi-piktogram-liczniki-lat-doswiadczenia
  0
  lat doświadczenia

  Zobacz opinie naszych Pacjentów


   
  ORTO-VILLAGE, Gabinet Stomatologiczny


   

  ORTO-VILLAGE, Gabinet STOMATOLOGICZNY IconORTO-VILLAGE, Gabinet STOMATOLOGICZNY

  Ogrodowa 1A, Wola Mrokowska

  4,5 22 reviews

  Dodaj opinię w Google


   

  Aneta Dzwonek
  Aneta Dzwonek
  2021-09-10T16:28:18+0000
  Szybka, sprawna i bezbolesna obsługa.
  Katarzyna Dobrowolska
  Katarzyna Dobrowolska
  2021-04-22T16:56:53+0000
  Polecam!Syn bardzo zadowolony.😀
  Kasia Bożyk
  Kasia Bożyk
  2021-04-14T20:52:13+0000
  Polecam bez wahania! Przetestowalam umiejętności I doświadczenie chyba każdego specjalisty z OrtoVillage❤ od leczenia zachowawczego, higienizacji, wizyt chirurgicznych, herbatki I pogadanek na recepcji po piękny biały uśmiech od Dr. Wojciecha😊🙏 Dziękuję I napewno dalej będę polecać!read more
  Dariusz Bojanowski
  Dariusz Bojanowski
  2021-03-25T19:53:58+0000
  Profesjonalizm w każdym calu👍 Miła obsługa, świetna atmosfera i poczucie komfortu jakie daje cały zespół specjalistów- lekarzy z powołania i pasji. Polecam serdecznie, Orto-Village👍❤️💯❗️read more
  Joanna Juhnke
  Joanna Juhnke
  2021-03-04T06:40:26+0000
  Wszystkie moje dzieci zadowolone, pełen profesjonalizm, czysto, sterylnie i przemili lekarze i cała ekipa. Pan Doktor od wyrywania zębów🙈nie pamiętam nazwiska rewelacja!!read more
  Kamil Cwyl
  Kamil Cwyl
  2021-02-05T12:37:09+0000
  Super fachowa obsługa❗ Bardzo polecam❗Córka nie chce wychodzić od stomatologa, ponieważ podczas wizyty leży wygodnie i ogląda bajki na "suficie" 😅read more
  Izabela Zdrojek
  Izabela Zdrojek
  2021-01-19T12:51:25+0000
  Trafiłam do Ortvillage do dr Chmielnickiej. Przesympatyczna, przemiła i wspaniała Kobieta oraz Doktor. Pierwsza, która wzbudziła we mnie pozytywe odczucia do stomatologa. Już samym spiłowaniem starej plomby zniwelowała ból, czego nie wykonał nikt z 3 innych lekarzy. Polecam wszystkim, którzy boją się dentysty 😊read more
  Marta Długosz
  Marta Długosz
  2019-12-21T13:49:47+0000
  Polecam wszystkim którzy marzą o pięknym uśmiechu!! Pani dr Magda Terentiew oraz dr Beata Bukowska - serdeczne dzięki za opiekę i otwarta postawa jeśli chodzi o moje często niełatwe oczekiwania ;) Bardzo tez doceniam opiekę Pani Karoliny Wojtala - konkret, wiedza i profesjonalizm!read more
  Renata Floyd
  Renata Floyd
  2019-12-20T08:16:57+0000
  Kompletnie nie rozumiem podejscia do obslugi pabjentow. Mam zaplacic 100 zl za to ze przyjde i ktos mnie obejrzy i dopiero skieruje do innego lekarza . Moze cos zle zrozumielam, bo nigdzie mi czegos takiego nie proponowano jeszcze . Nie oczekuje leczenia za darmo ale placenie 100 zl za wizyte , zeby pani doktor skierowala to chyba nieporozumienie.Dobrze ze pani odbierajaca telefony o tym mowiread more
  Karoll Nov
  Karoll Nov
  2019-09-21T18:13:44+0000
  Polecam. Chodzę tam z córkami. opieka ,leczenie i stomatolodzy naprawdę z super podejściem. Bez bólu. W super klimacie. Dzieci tez chętnie chcą wracać. 👌nawet po usuwaniu ząbka 🤗read more
  Patrycja Reszka
  Patrycja Reszka
  2019-09-04T19:00:48+0000
  Dopiero raz korzystałam z usług ale jestem bardzo zadowolona. Dziecko wyszło przeszczesliwe choć miało usuwany ząbek. Napewno wrócimy i z całego serca polecamy 👍👍👍read more
  Arek Rembiewski
  Arek Rembiewski
  2019-09-04T15:00:08+0000
  Polecam jest mega profesjonalnie. 👍🏻
  Marta Kiliańczyk
  Marta Kiliańczyk
  2019-07-18T12:53:08+0000
  Ortovillage polecam wszystkim, którzy chcą miec piękny i ZDROWY uśmiech, pełen profesjonalizm, ludzkie podejście i mnóstwo empatii:) wiem ,że podczas leczenia jestem w dobrych rękachread more
  Sylwia Koper
  Sylwia Koper
  2019-07-08T17:44:37+0000
  Doktor Ola najlepsza 👍🏼, synek po wizycie zawsze wychodzi uśmiechnięty 😀
  Jarosław Bułka
  Jarosław Bułka
  2019-05-10T13:07:25+0000
  Zdecydowanie polecam! Jestem zadowolony zarówno z leczenia jak i uśmiechu :)
  Anna Andziak
  Anna Andziak
  2019-04-25T07:24:27+0000
  Zdecydowanie polecam
  G-funt Grandon
  G-funt Grandon
  2019-04-16T10:15:56+0000
  Martyna Walas-Szuniewicz
  Martyna Walas-Szuniewicz
  2019-04-12T09:17:31+0000
  Troskliwa opieka i prawdziwi fachowcy. Gorąco polecam!
  Paulina Koziar
  Paulina Koziar
  2019-04-07T19:09:55+0000
  Profesjonalne podejście mimo młodego wieku pacjenta ;) oraz dużo cennych wskazówek do wykorzystania na codzień
  Marta Frelich
  Marta Frelich
  2019-03-27T12:33:59+0000
  Zdecydowanie polecam ! Personel bardzo profesjonalny i przemiły ! Jeśli ktoś chce przełamać strach przed wizytami u stomatologa to jest to idealne miejsce 😁 Nowoczesny, profesjonalny sprzęt. Wszystko na najwyższym poziomie !read more
  Magdalena Krzewska
  Magdalena Krzewska
  2019-03-14T17:04:49+0000
  Bardzo sympatyczna obsługa, jestem zadowolona z uśmiechu. Będę przeszczęśliwa kiedy moje zęby będą już wyprostowane 😇 Polecam wszystkim gorąco! 😁💖😁read more
  Beata Krzewska
  Beata Krzewska
  2019-03-14T16:58:48+0000
  Profesjonalna, sympatyczna obsługa. Gorąco polecam
  Ewa Dawidczyk
  Ewa Dawidczyk
  2019-03-14T12:14:51+0000
  Z czystym sumieniem polecam! Jestem bardzo zadowolona, moja córcia również :) podejście do pacjenta profesjonalne oraz bez zarzutów.read more
  Ania Sokołowska
  Ania Sokołowska
  2019-03-12T12:25:57+0000
  Świadomie polecam tą placówkę!
  Sandra Pyra
  Sandra Pyra
  2019-03-12T06:49:22+0000
  Bardzo polcem dr.Michała, który uratował mnie po 2-dniowym bólu wywołanym wychodząca ósemką. Mimo strachu (nie przepadam za dentystami) bym wróciła jeszcze raz :) Świetna obsługa !!read more
  Patrycja Sun
  Patrycja Sun
  2019-01-11T19:34:52+0000
  Polecam dla dzieci Pani Doktor Bajka . Dziękujemy
  Marcin Długosz
  Marcin Długosz
  2018-04-19T19:54:06+0000
  Zdecydowanie polecam i jednocześnie dziękuje Orto Village za profesjonalną i serdeczną usługę !! do zobaczenia!
  Ania Brzezińska-Jakowiecka
  Ania Brzezińska-Jakowiecka
  2017-07-08T20:42:59+0000
  Agnieszka Parol
  Agnieszka Parol
  2017-06-14T20:54:15+0000
  Bardzo profesjonalna obsługa. Doktorzy podchodzą indywidualnie do każdej osoby. Gabinety nowoczesne i bardzo sterylne. Polecam z pełną odpowiedzialnością.read more
  Katarzyna Krześniak
  Katarzyna Krześniak
  2016-11-07T14:00:30+0000
  Sylwester Drzewicki
  Sylwester Drzewicki
  2016-11-04T06:14:49+0000
  Katarzyna Ptaszyńska
  Katarzyna Ptaszyńska
  2016-11-02T19:26:52+0000
  Moja córka powiedziała - mam świadomość dobrego wyboru. Z chęcią odwiedzamy stomatologię i ortodoncje. Polecamy: dobrzy fachowcy, dobry sprzęt i cudowna obsługa.read more
  Next Reviews




  dentysta Wola Mrokowska
  Pobierz bezpłatny poradnik ekspertów

  Szukasz gabinetu dla siebie i swojej rodziny? Chcesz podjąć leczenie stomatologiczne, ale nie wiesz na co zwrócić uwagę wybierając swojego dentystę? Pobierz poradnik przygotowany przez nasz zespół i dowiedz się czym się kierować przy wyborze stomatologa