EFEKTY LECZENIA

ORTOVILLAGE
CENTRUM ORTODONCJI I IMPLANTOLOGII

Przekonaj się, jak spektakularne efekty możemy osiągnąć. Aby porównać zdjęcie przed leczeniem i efekt końcowy
– złap suwak, który znajduje się na środku zdjęcia i przesuń go w prawo lub w lewo.

IWONA JABŁOŃSKA 2IWONA JABŁOŃSKA 1

Pani Iwona

Pani Iwona przyszła do nas z marzeniem o odzyskaniu pięknego uśmiechu.  Przeprowadziliśmy zabieg podniesienia dna zatoki szczękowej, zwanego sinus lift, z jednoczesnym umieszczeniem implantów. Dzięki temu Pani Iwona otrzymała solidne podstawy pod przyszłą protezę.

W szczęce zastosowaliśmy protezę overdenture, która została zamocowana na implantach. Jest to rozwiązanie, które łączy w sobie zalety implantów i protez, zapewniając komfort i naturalny wygląd. W żuchwie natomiast zdecydowaliśmy się na protezę szkieletową, która doskonale dopasowuje się do kształtu ust i zapewnia stabilność.

KRASOWSKI FRANCISZEK 1KRASOWKI FRANCISZEK 2

Pan Franciszek

Kiedy Pan Franciszek przyszedł do nas, wiedzieliśmy, że stoi przed nami wyzwanie. Ale byliśmy gotowi, by pomóc odzyskać pewność siebie poprzez metamorfozę jego uśmiechu.

Rozpoczęliśmy od ekstrakcji, usuwając zęby, które nie służyły już zdrowiu ani wyglądowi. Następnie, w górnej części jamy ustnej, przeprowadziliśmy zabieg podniesienia dna zatoki szczękowej, by przygotować teren pod implanty. Na jednej wizycie zainstalowaliśmy sześć implantów i zamocowaliśmy na nich most, przeprowadzając pełnołukową odbudowę. Efekt? Szczęka Pana Franciszka teraz prezentuje się zdrowo i estetycznie.

Ale to nie koniec naszej pracy. W żuchwie zastosowaliśmy protezę szkieletową, która zapewnia komfort i naturalny wygląd, dopasowując się idealnie do kształtu ust.

ANNA OPRZĄDEK 1ANNA OPRZĄDEK 4

Pani Anna

Pani Anna przyszła do nas z pragnieniem odbudowy swojego uśmiechu. W żuchwie zdecydowaliśmy się na umieszczenie implantów, na których została zamocowana proteza typu overdenture, zapewniająca komfort i stabilność.

W przypadku szczęki, Pani Anna wymagała bardziej zaawansowanego podejścia. Rozpoczęliśmy od zabiegu podniesienia dna zatoki szczękowej, znanego jako sinus lift, aby stworzyć optymalne warunki dla przyszłych implantów. Następnie, w trakcie jednej wizyty, zainstalowaliśmy sześć implantów z natychmiastowym obciążeniem dzięki technologii WeldOne.

Dzięki tym zabiegom, Pani Anna odzyskała nie tylko piękny uśmiech, ale także pełną funkcjonalność uzębienia, co znacząco poprawiło jej komfort życia.

PIOTR MAJERSKI 3PIOTR MAJERSKI 2

Pan Piotr

Pan Piotr podjął decyzję o kompleksowej metamorfozie swojego uśmiechu w naszej klinice. Początkowo przeprowadziliśmy ekstrakcje kilku zębów w szczęce, które wymagały usunięcia. Następnie, aby zapewnić odpowiednie miejsce dla przyszłych implantów, wykonaliśmy zabieg podniesienia dna zatoki szczękowej, znanego jako sinus lift, oraz odbudowę kości. W trakcie jednej wizyty, Pan Piotr otrzymał sześć nowych implantów, na których zamocowaliśmy most na implantach. Całość zabiegu w szczęce została przeprowadzona sprawnie i bez komplikacji. Dodatkowo, w żuchwie zastosowaliśmy technikę Flow Injection, aby doskonale wypełnić i wygładzić drobne ubytki. Dzięki tym zabiegom Pan Piotr może cieszyć się nie tylko estetycznym, ale również funkcjonalnym i zdrowym uśmiechem.

DOROTA GLIŃKSA 6DOROTA GLINSKA 3

Pani Dorota

Pani Dorota przyszła do nas z potrzebą poprawy estetyki uśmiechu. Rozpoczęliśmy od ekstrakcji kilku zębów, które nie nadawały się do dalszego leczenia. Następnie przeprowadziliśmy zabieg podniesienia dna zatoki szczękowej, znanego jako sinus lift, aby przygotować miejsce pod przyszłe implanty. Na jednej wizycie, dzięki technologii WeldOne, zainstalowaliśmy cztery implanty w szczęce oraz kolejne cztery w żuchwie. Cały proces został przeprowadzony sprawnie i jednowizytowo, co znacznie skróciło czas leczenia. Dzięki tym zabiegom Pani Dorota odzyskała pełną funkcjonalność swojego uzębienia oraz piękny, naturalny uśmiech.

metamorfoza-pngmetamorfoza-png

Pan Radosław

Pan Radosław zdecydował się na kompleksową metamorfozę swojego uśmiechu w naszej klinice. Proces rozpoczął się od leczenia ortodontycznego za pomocą aparatu stałego, które miało na celu skorygowanie zgryzu i wyrównanie zębów. Następnie, aby nadać zębom jaśniejszy i bardziej świeży odcień, przeprowadziliśmy wybielanie nakładkowe. Kolejnym etapem była procedura flow injection na żuchwie, która pozwoliła na precyzyjne wypełnienie drobnych ubytków i nierówności. Całość metamorfozy dopełniły licówki ceramiczne na szczęce, które nadały zębom Pana Radosława idealny kształt i blask. Dzięki tym zabiegom uśmiech Pana Radosława stał się jaśniejszy, bardziej symetryczny i po prostu zachwycający!

przed_ort_3mgtofxc00x0399r3fasadpo_ort_3mgtofxc00x0399r3fasad

PAN JANUSZ

Po dokładnej diagnostyce i analizie potrzeb Pana Janusza, doktor Tierentiew zaproponowała kompleksowy plan leczenia. Zaczęliśmy od higienizacji, leczenia zachowawczego oraz ekstrakcji zębów, które tego wymagały. Następnie przeprowadziliśmy konsultację implanto-protetyczną, aby dokładnie zaplanować implantację. Po zakończeniu wszystkich przygotowań, Pan Janusz zdecydował się na protezę częściową górną oraz protezę całkowitą dolną opartą na dwóch implantach. Dzięki temu nie tylko estetyka jego uśmiechu, ale także komfort życia znacząco się poprawiły.

przed_ort_a_2mfm9wfm9z9d938n3po_ort_a_2mfm9wfm9z9d938n3

PANI JOANNA

Pani Joanna przyszła do nas z niepokojem dotyczącym swojego zgryzu. Nasza dokładna diagnostyka ujawniła zgryz krzyżowy, diastemę oraz starcie powierzchni podniebiennych siekaczy. Aby sprostać tym wyzwaniom, zaproponowaliśmy szynoterapię oraz leczenie za pomocą stałych aparatów samoligaturujących. Dodatkowo, aby podkreślić naturalny urok jej uśmiechu, zastosowaliśmy odbudowę metodą flow injection. Dzięki temu zęby Pani Joanny stały się dłuższe, a ich brzegi sieczne zostały wyrównane.

przed_ort_214231r939t93fasdpo_ort_214231r939t93fasd

PANI ALEKSANDRA

Pani Aleksandra rozpoczęła swoją przygodę z naszym Centrum od profesjonalnej higienizacji przeprowadzonej przez naszą dyplomowaną higienistkę, Panią Karolinę. Niestety, po nieszczęśliwym wypadku, Pani Aleksandra doznała uszkodzenia górnej jedynki. Chociaż ząb został tymczasowo uzupełniony, to zdarzenie stało się początkiem kompleksowego leczenia. Proces ten obejmował leczenie zachowawcze, kanałowe, ekstrakcję uszkodzonego zęba, a także pełną odbudowę protetyczną. Wzmocniliśmy niektóre zęby wkładami lanymi, uzupełniliśmy braki implantami i zakończyliśmy pracę, cementując trzynaście koron pełnoceramicznych.

przed_Ort_czsdmfemt1oii34i4po_Ort_czsdmfemt1oii34i4

Pani JUDYTA

W przypadku Judyty zdiagnozowaliśmy zwężenie szczęki oraz podniebienie gotyckie, charakteryzujące się zbyt wysokim łukiem. Zaleciliśmy konsultacje logopedyczne w Laboratorium Mowy. Po ich zakończeniu przystąpiliśmy do leczenia stomatologicznego. Wykonaliśmy higienizację oraz lakierowanie zębów. Problem zwężonej szczęki i podniebienia rozwiązaliśmy poprzez leczenie ortodontyczne z użyciem stałych aparatów kosmetycznych.

przed_ort_122131kr0k30po_ort_122131kr0k30

PAN IGOR​

Pan Igor zgłosił się do Gabinetu w celu leczenia zębów. Po dokładnej diagnostyce i badaniu jamy ustnej, skierowaliśmy Pacjenta na higienizację, konsultację ortodontyczną oraz dalsze leczenie zachowawcze. Na konsultacji ortodontycznej doktor Magdalena Tierentiew zdiagnozowała stłoczenia w łuku górnym i dolnym oraz zwężenie obuszczękowe. Zaplanowaliśmy leczenie aparatami stałymi. Po zakończeniu leczenia zachowawczego i kanałowego Pacjent został umówiony na założenie aparatu stałego. W trakcie leczenia usunięte zostały wszystkie zatrzymane ósemki. Po zakończeniu leczenia ortodontycznego Pan Igor zdecydował się na wybielanie nakładkowe oraz odbudowę flow injection

przed_1_f1po_1_f1

PAN MARCIN​

Problemem Pana Marcina było tyłożuchwie, wada zgryzu, w której cała żuchwa jest cofnięta względem szczęki. Pełna korekta tej wady jest możliwa w zespołowym leczeniu ortodontyczno-chirurgicznym, na które jednak Pan Marcin się nie zdecydował. Zaplanowaliśmy więc złożoną terapię składającą się z ekstrakcji dwóch zębów, leczenia zachowawczego i kanałowego. W ten sposób przygotowaliśmy zęby Pana Marcina do leczenia ortodontycznego. Przeprowadziliśmy je z zastosowaniem stałych aparatów samoligaturujących. Jak widać na zdjęciu, leczenie zostało zwieńczone sukcesem.

przed_1_e1po_1_e1

PAN GRZEGORZ​

Pan Grzegorz nie był zadowolony z koloru swoich zębów. Aby rozjaśnić ich barwę, zastosowaliśmy wybielanie laserowe. Efektem są zęby o kilka odcieni jaśniejsze. Pan Grzegorz teraz częściej się uśmiecha, olśniewając wszystkich wokół bielą swoich zębów.

przed_1_d1po_1_d1

PAN ŁUKASZ​

Pan Łukasz zgłosił się do nas, ponieważ nie był zadowolony ze swojego uśmiechu. Przeprowadzona przez nas dokładna diagnostyka wykazała cały szereg problemów. Aby doprowadzić uzębienie Pacjenta do zdrowego i estetycznego stanu, przeprowadziliśmy higienizację, leczenie zachowawcze, szynoterapię, korektę ortodontyczną, implantację braku zębowego, a wreszcie rekonstrukcję kształtu siekaczy górnych i dolnych. Gdy leczenie ortodontyczne zostało już z sukcesem zakończone, wykonaliśmy odbudowę flow injection, a brak zębowy uzupełniliśmy implantem i ceramiczną koroną.

przed_1_a1po_1_a1

PANI LAURA

Pani Laura była zdania, że jej uśmiech pozostawia nieco do życzenia. Po przeprowadzeniu diagnozy zgodziliśmy się, że jest tu pole do poprawy, a satysfakcjonujący efekt można osiągnąć dzięki leczeniu ortodontycznemu. Zastosowaliśmy w tym celu stałe aparaty metalowe. Widząc efekt, nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że wybór ten okazał się słuszny.

pawel_przed_1apawel_po_1a

PAN PAWEŁ​

Pan Paweł zgłosił się do nas, ponieważ miał przeświadczenie, że zdrowie i wygląd jego zębów wymagają poprawy. Po dokładnym zdiagnozowaniu problemów nękających uzębienie Pana Pawła wdrożyliśmy kompleksowe leczenie, na które złożyły się: gabinetowa higienizacja, usunięcie wszystkich ósemek, leczenie zachowawcze, kanałowe i ortodontyczne, a także implantacje brakujących zębów, plastyka dziąsła, założenie licówek ceramicznych oraz koron. Efekt wymagał zatem wiele zachodu, ale jak najbardziej okazał się tego wart.

metamorfoza_1a_przedmetamorfoza_1a_po

PANI KAROLINA

Pani Karolina odwiedziła nas, ponieważ pragnęła poprawić estetykę swoich zębów przednich. Po przeprowadzeniu dokładnej diagnostyki okazało się, że będziemy musieli zacząć od leczenia zachowawczego i higienizacji zębów. Dopiero po wykonaniu wszystkich niezbędnych zabiegów mogliśmy się zabrać za odbudowę zębów Pani Karoliny. Wydłużyliśmy je i poprawiliśmy ich kształt – wszystko w oparciu o zatwierdzony przez Panią Karolinę mock up. wykonana była odbudowa kompozytowa flow injection

metamorfoza-gajek1metamorfoza-gajek2

PANI MAGDA

Pani Magda zgłosiła się do nas, ponieważ już od dawna nosiła się z zamiarem poprawienia estetyki swoich zębów. Problemów było tu kilka: diastema, nadgryz i zwężone zęby w odcinku przednim. Odbijały się one nie tylko na estetyce, ale były też źródłem problemów zdrowotnych i funkcjonalnych. Leczenie musieliśmy rozplanować na kilka etapów. Pierwszym krokiem było wyleczenie ubytków próchnicowych. Następnie, oczywiście po dokładnej diagnostyce i omówieniu z panią Magdą możliwych rozwiązań, zdecydowaliśmy się na terapię z zastosowaniem stałego metalowego aparatu. Podczas leczenia pani Magda odwiedzała nas regularnie, by poddać się zabiegom higienizacyjnym. Po zakończeniu leczenia ortodontycznego wykonaliśmy odbudowę flow-injection według mierzonego wcześniej mock-upu. Pani Magda nie ma wątpliwości, że efekt, jaki udało nam się uzyskać, jest wart włożonej w niego pracy i poświęconego czasu.

przed-Dudek-Zuza1po-Dudek-Zuza2

Pani ANETA​

Aneta zgłosiła się do nas z powodu stłoczeń w obu łukach zębowych. Wykonaliśmy szczegółową diagnostykę, która pozwoliła ocenić sytuację i stopień zaawansowania problemu oraz dobrać indywidualnie odpowiednią terapię. Zdecydowaliśmy, że w tym przypadku najlepszą metodą skorygowania ustawienia zębów w łuku będzie zastosowanie stałych aparatów ortodontycznych. Leczenie wymagało ze strony Anety zaangażowania i konsekwencji, ale warto było się go podjąć. A dzięki ogromnemu doświadczeniu doktor Tierentiew przebiegło ono w pełni zgodnie z planem, bez żadnych niespodzianek, i przyniosło oczekiwane rezultaty. Uśmiech Anety zyskał nową jakość.

Rober-przedRober-po

PAN ROBERT​

W toku konsultacji i przeprowadzonej diagnostyki zdiagnozowaliśmy u Pana Roberta przewlekłe zapalenie prawej części zatoki szczękowej oraz wykryliśmy torbiel. Z powodu zaawansowania schorzenia, leczenie zębów górnego łuku nie było możliwe, co tworzyło konieczność ich ekstrakcji. Usunęliśmy je razem ze wspomnianą torbielą, powstały ubytek zaś natychmiast uzupełniliśmy protezą mocowaną do 6 wszczepionych implantów. Uzębienie dolnego łuku zostało odbudowane przy pomocy pracy kombinowanej, czyli protezy szkieletowej i kilku koron protetycznych.

Pani-Klaudia-orto-Przed-e1633605200108Pani-Klaudia-orto-Po-e1633605277678

PANI KLAUDIA​

Problem Pani Klaudii stanowiła wada zgryzu, która pogarszała funkcjonalność jamy ustnej oraz znacznie wpływała na kształt zębów. Po rozważeniu wszystkich możliwości, wraz z Pacjentką podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu leczenia ortodontycznego wykorzystującego aparaty stałe mocowane do obu łuków zębowych. Terapia przyniosła znakomite efekty, które przyniosły Pani Klaudii pełne zadowolenie.

Pani-Sabina-PrzedPani-Sabina-Po

Pani SABINA

Pani Sabina zgłosiła się do naszej kliniki z bólem zęba. Po przeprowadzeniu rzetelnych badań diagnostycznych oraz pełnej higienizacji, podjęliśmy wspólnie z Pacjentką decyzję o dalszym leczeniu. Pani Sabina borykała się z tzw. uśmiechem dziąsłowym, dlatego w celu przywrócenia właściwych proporcji pomiędzy jej uzębieniem, a linią dziąsłem, wykonaliśmy zabieg gingiwoplastyki. Polega on na chirurgicznym usunięciu nadmiernych fragmentów dziąseł, co pozwala przywrócić właściwą symetrię uśmiechu. Zabieg przebiega komfortowo, ponieważ odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Aby nadać uśmiechowi Pani Sabiny nowy wymiar, a także wzmocnić zęby i wyeliminować drobne mankamenty, zaproponowaliśmy założenie koron protetycznych oraz licówek. Dzięki tym działaniom Pacjentka pozbyła się dyskomfortu w jamie ustnej, spełniając swoje marzenie o pięknym i zdrowym uśmiechu.

Pani-Krystyna-PrzedPani-Krystyna-Po

Pani Krystyna

Pani Krystyna marzyła o poprawie estetyki swojego uśmiechu. Na drodze do jego realizacji stanęły braki zębowe oraz uszkodzenia na powierzchni szkliwa. Po konsultacji oraz wykonaniu pełnej diagnostyki wspólnie z Pacjentką zdecydowaliśmy o podjęciu leczenia implantoprotetycznego. Zanim przystąpiliśmy do jego realizacji, konieczne było przeprowadzenie pełnej higienizacji zębów. Następnie w miejsce braków zębowych, wszczepiliśmy implanty, na podbudowie których zamocowaliśmy odpowiednie rekonstrukcje protetyczne tj. most protetyczny oraz korony w górnym i dolnym łuku zębowym. Efekty leczenia przerosły oczekiwania Pani Krystyny, która opuściła gabinet z pięknym uśmiechem i doskonałym samopoczuciem.

pani-Renata-orto-przedpani-Renata-orto-po

Pani RENATA

Pani Renata zgłosiła się do nas na konsultację ortodontyczną z problemem zwężenia obuszczękowego oraz stoczenia zębów w górnym łuku. Po przeprowadzeniu pełnej diagnostyki oraz wykonaniu higienizacji zębów, zaproponowaliśmy Pacjentce leczenie zaawansowanym aparatem kosmetycznym.Terapia zakończyła się pełnym sukcesem! Pani Renata odzyskała funkcjonalność w jamie ustnej oraz idealną symetrię uśmiechu.

Paulina-Marcelina-PrzedPaulina-Marcelina-PO

Pani PAULINA​

Paulina zapisała się do naszej kliniki na konsultację, ponieważ od dzieciństwa borykała się z poważnymi wadami ortodontycznymi. Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu z Pacjentką, okazało się, że od 3 roku życia nosiła ruchome aparaty nazębne jednak terapia nie przyniosła spodziewanych efektów. Po wykonaniu dokładnych badań diagnostycznych stwierdzono następujące dysfunkcje w jamie ustnej: zwężenie szczęki, zgryz prosty oraz niedobór miejsca w odcinku przednim łuku górnego. W tej sytuacji podjęto decyzję o korekcie zgryzu przy pomocy stałego aparatu nazębnego Legend. Wybór tej metody okazał się trafny. Paulina nie tylko odzyskała pełną sprawność w jamie ustnej, ale również piękny symetryczny uśmiech, który od dawna był jej wielkim marzeniem.

Pani-Izabela-przed-flow-injectionPani-Izabela-po-flow-injection

Pani Izabela

Uzębienie Pani Izabeli cieszyło się co prawda dobrym zdrowiem, jednak jego estetykę obniżał niesymetryczny kształt oraz kolor. Po wysłuchaniu oczekiwań Pacjentki uznaliśmy, że skutecznym sposobem poprawy wizualnych mankamentów zębów będzie założenie obudowy Flow Injection. Znakomicie poprawiły one ich wygląd, a ze względu na brak konieczności szlifowania zabieg był małoinwazyjny i komfortowy. Dzisiaj Pani Izabela cieszy się pięknym uśmiechem, którym zachwyca swych rozmówców!

Pani-Monik-przed-bondingPani-Monik-po-bonding

Pani Monika

Pani Monika już w dzieciństwie borykała się z wadą zgryzu, która była leczona ruchomym aparatem ortodontycznym. Jednakże terapia nie przyniosła oczekiwanych efektów, gdyż Pacjentka zaczęła odczuwać ból zębów podczas nagryzania oraz nieprzyjemne uczucie rozpierania i dlatego zgłosiła się do naszej kliniki. Po przeprowadzeniu precyzyjnej diagnostyki podjęliśmy decyzję o zastosowaniu szynoterapii. Zwieńczeniem leczenia była odbudowa uszkodzonych zębów dzięki nowoczesnym wypełnieniom Flow Injection. Aby zapewnić Pacjentce odpowiedni komfort psychiczny, wykonaliśmy specjalną wizualizację ostatecznych rezultatów postępowania poprzez stworzenie wax-up’u, czyli specjalnej woskowej nakładki imitującej docelowe uzębienie. Dzięki temu Pani Monika z góry znała efekty naszych starań, a teraz dysponuje pięknym uśmiechem, którym obdarza swoich bliskich!

Pani-Monika-przed-licowki-Pani-Monika-po-licowki-

Pani Monika

Pacjentka zgłosiła się do naszej Kliniki w celu poprawienia estetyki swojego uśmiechu. Wykonano odbudowy kompozytowe w odcinkach bocznych zarówno na górze, jak i na dole. Na zębach przednich na górze i na dole wykonano odbudowy ceramiczne. Przed wykonaniem pracy odbyło się przygotowanie stomatologiczne, chirurgiczne oraz higienizacyjne. Cała praca powstała w uzgodnieniu z pacjentką, w oparciu o plan leczenia.

Pani-Lidia-Przed-kompozytyPani-Lidia-Po-kompozyty2

Pani Lidia

Pani Lidia zgłosiła się do naszej Kliniki zarówno ze względów zdrowotnych, jak i estetycznych. Zastosowano szynoterapię i leczenie ortodontyczne. Uzupełniono braki zębowe implantami. Wykonano odbudowy kompozytowe w zębach, które tego wymagały. Zastosowano odbudowy ceramiczne na przednich zębach po indywidualnym doborze koloru. Przed wykonaniem pracy odbyło się przygotowanie stomatologiczne, chirurgiczne oraz higienizacyjne. Cała praca powstała w uzgodnieniu z pacjentką, w oparciu o plan leczenia.

Pani-Julia-Przed-ortoPani-Julia-Po-orto

PANI JULIA​

Zębodoły Pani Julii borykały się ze zbyt małą ilością miejsca, przez co uzębienie wyrastało pod nieodpowiednim kątem, obniżając tym samym własną estetykę. W ramach przygotowania do terapii wykonaliśmy dokładną higienizację zębów oraz diagnostykę jamy ustnej, pozwalającą na dobór optymalnego rozwiązania. Okazał się nim stały aparat ortodontyczny rozbudowujący łuk zębowy. Dzięki niemu uśmiech Pani Julii odzyskał piękny wygląd, a sama Pacjentka była niezwykle zadowolona z efektów leczenia!

Pan-Adam-przed-szyna-orto2Pan-Adam-po-szyna-orto2

Pan Adam

Pan Adam cierpiał z powodu bruksizmu, czyli mimowolnego zgrzytania zębami podczas snu. Podczas konsultacji przeprowadziliśmy konieczne badania diagnostyczne, które pozwoliły nam na skuteczne określenie problemu, wraz z jego rozwiązaniem. Jest nim zastosowanie specjalnej szyny nakładanej przez Pacjenta na noc, dzięki czemu uzębienie jest chronione przed groźnym ścieraniem.

marcelina-ortovillage-pngmarcelina-ortovillage-png

pani Marcelina

Marcelina nie była zadowolona z wyglądu swojego uśmiechu z powodu wady zgryzu, która dodatkowo utrudniała jej szczotkowanie zębów. Podczas konsultacji zapoznaliśmy się z problemem naszej Pacjentki i dobraliśmy skuteczne rozwiązanie, zapewniające zachwycające rezultaty – stały aparat ortodontyczny. Efektywnie skorygował on zgryz Marceliny, a jej uzębienie wyróżnia się teraz wspaniałą estetyką!

Pan-Andrzej-przed-licowkiPan-Andrzej-po-licowki

Pani Jadwiga

Pacjentka pojawiła się u nas wadą zgryzu, której wcześniej nie udało się skorygować oraz krótkimi siekaczami górnymi.

Głównym celem było: wydłużenie zębów – pacjentka do końca nie wierzyła, że jest to marzenie do zrealizowania. Przeprowadzono pełną diagnostykę, rejestrację łukiem twarzowym i analizę w artykulatorze. Zaplanowano ekstrakcję górnej ósemki, deprogramację przy użyciu deprogramatora Koisa oraz zastosowano licówki w odcinku przednim w łuku górnym. W przypadku zęba 22 zdecydowano się na koronę.

Pan-Krzysztof-przed-proteza-na-implantachPan-Krzysztof-po-proteza-na-implantach

Pan Krzysztof

Pan Krzysztof borykał się z problemem bezzębia, który znacząco pogarszał jakość jego codziennego funkcjonowania oraz odbierał radość ze spożywania ulubionych potraw. Po wykonaniu precyzyjnej diagnostyki i analizie potrzeb Pacjenta podjęliśmy decyzję o zastosowaniu protezy wykorzystującej implanty. Estetyczna rekonstrukcja została zamocowana na specjalnych lokatorach, które zapewniają jej znakomitą stabilizację. Funkcjonalność jamy ustnej została przywrócona, zaś Pan Krzysztof był bardzo zadowolony z rezultatów pracy.

Pan-Kamil-Przed-aparat-kosmetycznyPan-Kamil-Po-aparat-kosmetyczny

Pan Kamil

Estetyka uzębienia Pana Kamila była obniżana przez wadę zgryzu, co wpływało na jego komfort psychiczny. Pacjent zgłosił się do naszej kliniki, a podczas konsultacji wraz z nim podjęliśmy decyzję o zastosowaniu zaawansowanego aparatu kosmetycznego. Oprócz tego konieczne było przeprowadzenie zabiegu ekstrakcji ósemek, które niewłaściwie się wyrzynały i utrudniały Panu Kamilowi codzienne funkcjonowanie. Zakończona terapia przyniosła wspaniałe efekty, a nasz Pacjent wreszcie dysponuje wymarzonym uśmiechem!